Beschrijving
Numaxes SOL 1072
Het Num’Axes SOL1072 zonnepaneel is een efficiënte en duurzame oplossing voor het voeden van uw wildcamera’s of andere apparaten buitenshuis. Met een maximale output van 3 W en een ingebouwde lithiumbatterij van 5200 mAh (2×18650), zorgt dit paneel voor langdurige en stabiele energievoorziening. De spanning is eenvoudig aan te passen naar 6V, 9V of 12V, zodat u het paneel kunt afstemmen op verschillende apparaten.
De SOL1072 is IP66-geclassificeerd, waardoor het bestand is tegen stof en zware regenval ideaal voor gebruik in de natuur. Dankzij de verstelbare beugel en meegeleverde 2,5 m kabel is de installatie snel en eenvoudig. U kunt het paneel opladen via zonne-energie (binnen ca. 24 u) of via een standaard USB-oplader (5 V/2 A, ca. 4 u).
LED-indicatoren geven duidelijk aan of de batterij wordt opgeladen of volledig geladen is. Deze set bevat diverse aansluitadapters en montagemateriaal. Compatibel met de meeste NUM’AXES-camera’s (behalve PIE1051, PIE1052, PIE1053). Een betrouwbare en praktische energiebron voor al uw outdoor-avonturen
Numaxes SOL 1072
Altijd stroom voor uw trailcamera’s: het SOL1072 zonnepaneel met batterij laadt op via zon of USB en is gebouwd voor de ruigste buitenomstandigheden.
- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen